DOBRODOŠLI V NAŠIH NOVIH PISARNAH

Veš, kako včasih moraš počistiti prostor za mizo ali reorganizirate omaro, da bi dobili občutek novega začetka? Dobili smo nov pisarniški prostor in tako se počutimo. CRAAAZY NAVDUŠEN JE SAMO DELČEK TEGA, KAKO SREČNI SMO TRENUTNO. Seveda bo čez vikend veliko gibljenega pohištva, veliko čiščenja, vrtanja in organiziranja in verjetno tudi v naslednjih tednih, ampak vse se bo splačalo. Naša ekipa je v zadnjih petih letih veliko zrasla, odkar smo v naših starih pisarnah. Zrasel sva iz 10 ljudi, na 40!! Ja, toliko ljudi skrbi za vaša naročila, steklenice, ustvarja nove modele in nove izdelke. Res smo ponosni na to, kako daleč smo prišli in smo super navdušeni, kam gremo. (Če želite imeti priložnost, da se pridružite naši ekipi, si oglejte razdelek Kariere na naši spletni strani).